Om oss

Vi er et trykkeri med lang erfaring og høyt servicenivå. Vi ligger sentralt til i kvadraturen og like ved Oslo S. Siden 1995 har vi levert små og store oppdrag til næringsliv, organisasjoner, offentlig sektor og privatpersoner. Våre kunder er lojale på grunn av vår raske levering av trykksaker, messeutstyr, skilt og dekor, og vårt ønske om å yte best mulig service. Vårt mål er å levere oppdragene så raskt som mulig og gjøre prosessen enkel for våre kunder.

Daglig leder
Kristian Hotvedt
kristian@oslodigitaltrykk.no
900 90 759

Prosjektleder Skilt og Folie
Rune T. Paulsen
rune@oslodigitaltrykk
917 79 220

Produksjonsansvarlig
Trond Haslev Jahr
trond@oslodigitaltrykk.no
404 16 802

Ansvarlig for folieproduksjon og montering
Ivar Sandmo
ivar@oslodigitaltrykk.no
930 60 090

Kundekonsulent, grafisk arbeid og førtrykk
Hemen Fatahi
hemen@oslodigitaltrykk.no
489 55 776

Storformat
Helene Halvorsen
helene@oslodigitaltrykk.no
404 36 105

Innholds- og markedskoordinator
Kristi Rønning Langli
kristi@oslodigitaltrykk.no
474 89 946

Salgskonsulent
post@oslodigitaltrykk.no
Aino Skarbom

Produksjon
Morten Morstad